Croatian drum & bass forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone)

3 posters

Go down

FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone) Empty FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone)

Postaj  FLIP sri svi 14, 2008 11:19 am

Hej mamlazi i mamlazkinje. Evo na spejsu se vrti nova stvarchica.. Check it auttaa..

Kill Them With Positive Vibes!

Ratata!

www.myspace.com/motovunflip

FLIP

Broj postova : 17
Join date : 10.03.2008

[Vrh] Go down

FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone) Empty Re: FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone)

Postaj  Admin pet svi 16, 2008 8:02 pm

U čemu si radio trube? Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 186
Join date : 27.02.2008
Age : 36
Lokacija : KC

http://www.myspace.com/konkushion

[Vrh] Go down

FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone) Empty hahas

Postaj  FLIP pet svi 16, 2008 8:48 pm

Hej hej.. ovisi koje.. hih.. : ove jednostavne tri note koje dodju solo nakon brejka su od: Wav sample, jedna nota, malo izfiltriran(soft phaser) i onda odsviro laganini.. a ove kompliciranije(dubby) su isto wav sample izrezan od nekog trump loopa i oblikovan u ovo sta cujes.. Malo zejbancije al je sjelo kul. Prvo sam sviro onu pocetnu melodiju (organic dio) pa sam po njoj trube, bas kao sto ide u songari.. Trebo sam se vise igrat sa bassom al bi bilo prekichasto cini mi se iako mi uvijek fali malo voblanja... Smile

Mir

FLIP

Broj postova : 17
Join date : 10.03.2008

[Vrh] Go down

FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone) Empty Re: FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone)

Postaj  Billain sub svi 17, 2008 5:48 pm

veselica cheers
Billain
Billain

Broj postova : 41
Join date : 22.03.2008
Age : 40
Lokacija : Sarajevo

http://www.myspace.com/billain

[Vrh] Go down

FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone) Empty Re: FLiP- Kill them with positive vibez (Novi choone)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.